Blog

Przeczytaj o Drugiej Opinii

Dowiedz się więcej na temat tego, na czym polega Druga Opinia i jak wygląda proces jej tworzenia. Zapoznaj się z najnowszymi badaniami potwierdzającymi jej trafność!

Najnowsze wpisy
Jak cyfrowo diagnozować nowotwory?
Dr n. med. Witold Rezner, dyrektor ds. medycznych w Digital Pathology Team – firmy realizującej projekt TwiceView, wyjaśnia w wywiadzie, co jest najważn…
Jakie są rodzaje nowotworów?
Klasyfikacja nowotworów zależy głównie od stopnia zaawansowania zmian nowotworowych i pierwotnej lokalizacji. Typ choroby nowotworowej wpływa na rokowanie i…

Dla lekarzy

Zapoznaj się z publikacjami badań nad rozwojem AI. Przekonaj się, że wsparcie sztucznej inteligencji jest znaczące dla rosnących możliwości medycyny.
Najnowsze wpisy

Wybierz TwiceView

Precyzyjna diagnostyka to lepsza opieka nad pacjentem onkologicznym.

Skontaktuj się z nami – pozostaw swoje imię i adres email, aby otrzymać od nas szczegółowe informacje.

  Twój formularz został wysłany
  Niedługo skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

  TwiceView pobiera stałą opłatę za konsultację jednego przypadku. Cena ta obejmuje dwie niezależne opinie konsultantów lekarzy patomorfologów oraz wyniki analizy z wykorzystaniem algorytmu sztucznej inteligencji. 
Szczegółowy raport przesyłany jest w formie pliku na podany adres e-mail w ciągu 3 dni od otrzymania próbek i pierwszej diagnozy.

  Bezpieczeństwo
  Twoich danych jest
  naszym priorytetem

  TwiceView działa jako podmiot medyczny, zgodnie z prawem polskim. Twoje dane osobowe i dokumentacja medyczna są ściśle chronione zgodnie z wymogami polskiego i unijnego prawa (RODO).

  Dodatkowo korzystamy z takich rozwiązań jak dwuskładnikowe uwierzytelnienie i anonimizacja zdjęć.